Haber

AK Parti’nin engelli milletvekili adayı Serkan Bayram Pendik’i ziyaret etti

AK Parti’nin engelli milletvekili adayı Serkan Bayram, Pendik’teki fabrika, işçi ve esnafı ziyaret etti. Ziyaretinde basına açıklamalarda bulunan Bayram, “Vatandaşımızı ve milletimizi bugüne kadar utandırmadık bundan sonra da utandırmayacağız.”

Bebekken buğday tarlasında çıkan yangında ellerini kaybeden ve ardından hayata tutunma mücadelesi veren AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Serkan Bayram Buğday filmiyle sinemaya transfer oldu, mağazaları gezdi ve Pendik’teki fabrikalar. Pendikli esnaf ve işçilerle sohbet eden Bayram, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Bayramlaşma eş zamanlı olarak vatandaşlara hediyeler verdi.

Seçimle ilgili açıklamalarda bulunan Bayram, “Güven muhteşem çünkü yaptıklarımız yapacaklarımızın en büyük teminatı oldu. Vatandaş umutlu. Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında ülkemize güzel hizmetler yapıldı. 20 yıldır başkan.İnşallah bu seçimi güçlü bir şekilde kazanarak kaldığımız yerden devam edeceğiz.Durmak yok, yola devam.Biz.” İnansınlar ve güvensinler. Vatandaşımızı ve milletimizi hiçbir zaman utandırmadık, bundan sonra da utandırmayacağız” dedi.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu