Haber

Bahçeli’den İzmir Talimatı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanlığı, 300 kişilik bir ekiple Ankara’ya indi. Türkiye Büyük Millet Meclisi MHP Kümelenme Toplantısı’na katılan partililer, Genel Lider Devlet Bahçeli’nin verdiği İzmir talimatını kürsüden ayakta alkışlayarak sloganlarla karşılık verdi.

MHP İzmir İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Bahçeli’nin başkanlığında TBMM Küme Toplantısı’na katılmak üzere Genel Merkezin daveti üzerine kalabalık bir heyet ile Ankara’daydı. Toplantıda 30 ilçe teşkilatının tek tek okunmasının ardından Genel Önder Bahçeli’nin İzmir’e yönelik talimatı partililer tarafından coşkuyla karşılandı. İzmirli davacılar, Başkan Bahçeli’nin konuşmasını ayakta alkışlayarak ve sloganlarla kesti. İzmir davacılarının Ankara davasıyla ilgili konuşan İl Başkanı Şahin, “Grup Toplantısına katıldık. Bizim için onurlu bir gündü. Liderimiz kürsüden teşkilatımıza seslendiğinde hepimiz çok heyecanlandık. Gerekli siparişleri aldık. 14 Mayıs 2023 tarihine kadar emrini yerine getirmek için mücadele edeceğiz.” Sözlerini kullandı.

Üye Kayıtlarımız Devam Ediyor

TBMM Küme Toplantısı’nın ardından kısa bir süre önce başladıkları sözlerine ekleyen MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, 9 bini aşkın kişinin üye kayıtlarının dijital bilgilerini Genel Başkan Bahçeli’ye teslim ettiklerini sözlerine ekledi. program tüm tarafları ile çok faydalı olmuştur. Üye kayıtlarımızı Cumhurbaşkanımıza ilettik ve İzmir ile ilgili son bilgileri sunduk. Talimatlarını al. Başkanımızın tüm meslektaşlarımıza ve İzmirli hemşehrilerimize selam ve duaları var. Organizasyon Liderimiz Sayın E. Semih Yalçın’ı çalışma arkadaşlarımızla birlikte ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Takviyelerinizi ve emirlerinizi aldık. Genel Müdür Yardımcılarımızı ve Genel Sekreter Yardımcılarımızı Genel Merkezimizde ziyaret ettik. Çok verimli bir gündü” dedi.

Önder Bahçeli’den İzmir Talimatı

Grubun kürsüsünden İzmirlilere seslenen Genel Lider Devlet Bahçeli, “Burayı şereflendiren İzmirli meslektaşlarım! 9 Eylül’ü unutmayın, hatırlatın, engelleri kaldırın!” İfadeleri tüm salon tarafından alkışlanırken, sloganlar atıldı. İl Başkanı Şahin Önder Bahçeli’nin sözleriyle ilgili olarak “İzmirli ülkücüler olarak biz talimatı aldık. Önderliğimizin emrini yerine getireceğiz ve 2023 seçimlerinden galip çıkacağız. Bunu engellemek isteyeni de ortadan kaldıracağız ve 14 Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakı’nı zafere taşıyacağız.”

MHP İzmir’in Ankara çıkarmasına çok sayıda toplumsal kesimden İl İdare Meclisi üyeleri, ilçe başkanları ve yönetimleri, Aliağa Belediye Başkanı, Belediye Meclis Üyeleri, Hanım Kolları Üyeleri ve partililer katıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

habersulakyurt.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu