Teknoloji

Macera Oyunu Tchia 21 Mart’ta geliyor

 
Yayıncı Kepler Interactive ve geliştirici Awaceb, açık dünya macera oyunu Tchia’nın 21 Mart’ta Steam ve Epic Games Store üzerinden PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. PlayStation Plus abonelik hizmeti.
 
Oyunun kozmetik içerikli oleti versiyonu geliyor
 
 
 
Cat Quest, Flintlock: The Siege of Dawn, Sifu ve Scorn gibi Kepler Interactive oyunlarından ilham alan bir dizi kozmetik eser geliyor. Tchia “Oleti” isimli sürüm, birçok yeni kozmetik içeriği oyunculara sunmaya hazırlanıyor. Oyunda bu kozmetikleri doğrudan üçüncü şahıs kamera bakış açısıyla gözlemleyebileceğiz.
 
Tropikal bir Açık Dünya sunacak olan Tchia’da çevreyi keşfedebileceğiz, tepelere tırmanabileceğiz, tırmandığımız yerlerden aşağı süzülerek kayarak sularda yelken açabileceğiz ve daha fazlasını yapabileceğiz.
 
Yaşayan bir dünya bizlere sunulmaya çalışılan oyunda etrafta çeşitli hayvanlar yer alacak. Bu hayvanlarla etkileşime girerek onları yönetebileceğiz. Çeşitli oyun mekaniklerini bünyesinde barındıran oyun şu an Epic Games mağazasında 278,10 TL’den satışta. Steam’de sadece dilek listesine ekleyebilirsiniz.
 
Tchia çıkış tarihi fragmanı
 
 

haber-caybasi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu