Teknoloji

Yeni Bir Gün Öncesi Videosu Kafaları Karıştırdı

Fntastic Youtube kanalı üzerinden önceki gün yeni video Yayınlandı. Ancak geliştirici günlüğü Formattaki bu yeni görsel, oyuncuların şüphelerini biraz daha artırmışa benziyor. Detaylar burada.

2021 yılında duyurulan The Day Before, son dönemde oldukça kafa karıştırıcı olmaya devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere bu ayın başlarında on dakikalık bir oynanış videosu yayınlanmıştı. Yapılması imkansız gibi görünen şeylerin sözlerinin verildiği tanıtımların ardından yayınlanan oynanış görüntüleri oldukça hayal kırıklığı yarattı. Zati ayrıca bir ticari marka iddiası nedeniyle şu anda izlenemiyor.  

Yeni The Day Before Görüntüsü Şüphe Yaratıyor

Geçtiğimiz günlerde Youtube’da yayınlanan ve tepki toplayan oynanış görüntüleri ve fragmanların kaldırılmasının ardından bugün prestijiyle yeni bir geliştirici günlüğü görseli yayınlandı. Fntastic Connections Grup Üyesi Dana Soltangazinova tarafından sunulan ve yaklaşık altı dakika uzunluğundaki görüntü, teknik geliştirme sürecini gözler önüne seriyor. Nitekim ön alfa prototiplerinden ve erken aşamadan alınan kesitleri de görebiliriz.  

Ancak, bu görüntü muhtemelen sizin de kafanızı karıştırdı. Ne de olsa bu bir ‘geliştirici günlüğü’ ve geliştirici grubundan bireyleri de bu tür bir görselde görmeliyiz. Ancak altı dakikalık çekimden sonra sadece Soltangazinova konuşuyor ve 3:18’de ekranda hevesli geliştiriciler beliriyor. Ayrıca The Day Before oyununun şu anki durumuna ait görseller yer almıyor. Yani ortada garip bir durum var ve bir şeyleri saklamaya çalışıyormuş hissi yaratıyor. Bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz?  

Geliştirici günlüğü görseli olmasaydı sadece Dana Soltangazinova’yı görmek bu kadar tuhaf olmazdı elbette. Tabii silinen oynanış fragmanı ve buna eklenen Steam sayfasıyla birlikte geliştiricinin oyuncuların güvenini kazanmak için biraz çaba sarf etmesi gerekecek. Gelişmeleri takip edeceğiz.  

haber-halfeti.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu